Prodáváme renovované nebo kompatibilní: inkoustové náplně a laserové tonery do tiskáren. Dále samostatné inkousty pro vlastní doplňování, nabíjecí baterie a vychytávky do domácnosti.

Pracovní doba: denně 8:00-22:00       Dotazy: Tomáš Karkoška       Mobil: (+420) 605 956 552       E-mail: info@supernakup.com      

Tomáš Karkoška - 605 956 552 - info@supernakup.com - https://www.supernakup.com/ochrana-osobnich-udaju/

Ochrana osobních údajů

  • Tomáš Karkoška, který je majitelem a provozovatelem internetového obchodu www.SuperNakup.com se zavazuje zacházet s veškerými údaji zákazníků dle platného Zákona o ochraně osobních údajů (z.č. 101/2000 Sb.) ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

  • Provozovatel prohlašuje, že žádná osobní data zákazníků nebudou předány třetím osobám, vyjma přímých spolupracovníků, dopravních přepravců, Heuréky nebo mimořádných případů při spolupráci s policií ČR a s orgány činné v trestním řízení apod.

  • Registrací do obchodu, partnerského programu nebo odesláním objednávky zákazník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro účely provozovatele těchto stránek.



Facebook   Google+   Twitter   Linkedin