Prodáváme renovované nebo kompatibilní: inkoustové náplně a laserové tonery do tiskáren. Dále samostatné inkousty pro vlastní doplňování, nabíjecí baterie a vychytávky do domácnosti.

Pracovní doba: denně 8:00-22:00       Dotazy: Tomáš Karkoška       Mobil: (+420) 605 956 552       E-mail: info@supernakup.com      

Tomáš Karkoška - 605 956 552 - info@supernakup.com - https://www.supernakup.com/reklamace-a-zaruka/

Reklamace zboží


Jakékoliv dotazy a reklamace posílejte na e-mail info@supernakup.com.


Popište co nejvíce problém se zbožím a nezapomeňte uvést své jméno a číslo faktury (pokuď víte). Ve spolupráci s dodavatelem posoudíme vzniklou situaci a budeme Vás informovat o výsledku reklamace a uvedeme adresu, kam případně poslat nefunkční zboží.


Než budete posílat reklamaci, mrkněte na časté dotazy, jestli zde nenaleznete svou odpověď. Zejména u renovovaných náplní a samostatných inkoustů se tímto většina reklamací vyřeší.


V případě nesouhlasu s řešením sporu je možné využít mimosoudní cestu (ADR, ODR) viz obchodní podmínky.


Neposílejte nám prosím zpět zboží bez předchozího vyzvání!Záruka na zboží


Zákonná záruční doba je 24 měsíců a začíná běžet od data vystavení faktury.


Důkladně zkontrolujte zásilku při převzetí od dopravce!


Pokuď je obal poškozen, zkontrolujte zásilku přímo před dopravcem. Není-li zásilka v pořádku, nepřebírejte jí! Dopravce by měl vystavit doklad o poškození zásilky a vrátit ji zpět odesílateli.


O této skutečnosti nás prosím informujte e-mailem na info@supernakup.com a my vám poté pošleme nové zboží.


Záruka se nevztahuje na vady vzniklé opotřebením způsobeným obvyklým užíváním zboží, chybnou obsluhou, neodborným nebo neoprávněným zásahem, jakož i použitím, údržbou či instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou.


Rovněž nebude záruka uznána v případě mechanického poškození vinou zákazníka, poškozením způsobeným nadměrným a nevhodným užíváním, zanedbáním péče o zboží, vniknutím cizích látek (prachu, vody, atd.) do zařízení, či poškozením způsobeným vyšší mocí. Stejně bude postupováno v případě vzniku vady v důsledku přepětí v rozvodné síti.


Na zboží s porušenými ochrannými pečetěmi, nálepkami, sériovými čísly, nebo nesoucí znaky nekvalifikované opravy se rovněž záruka nevztahuje.Zrušení objednávky


Chcete-li zrušit objednávku, pošlete nám vždy info na info@supernakup.com.

  • Pokuď objednávka nebyla ještě expedována, bude zrušena. Případné zaslané finanční prostředky Vám budou vráceny.

  • Pokuď je již zásilka na cestě, nepřebírejte ji. Případné zaslané finanční prostředky Vám budou vráceny.

  • Již převzaté zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů.
    ( § 53 odst. 7 OZ )
    - Zboží musí být vráceno v původním stavu a nesmí jevit známky opotřebení a používání! Nebude-li tato podmínka splněna, zboží nebude přijato zpět. Finanční prostředky Vám budou poté vráceny na účet, včetně poštovného (50 Kč).
    - Rozhodnete-li se zboží vrátit, uvítáme napřed informaci emailem od Vás. Tato informace musí dorazit do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Od této informace pak máte max. 14 dnů na odeslání zboží zpět k nám.Facebook   Twitter   Linkedin