Prodáváme renovované nebo kompatibilní inkoustové náplně a laserové tonery do tiskáren. Dále samostatné inkousty pro vlastní doplňování a vychytávky do domácnosti. Při platbě předem máte dopravu zdarma.

denně 8:00-22:00       Tomáš Karkoška       (+420) 605 956 552       info@supernakup.com      

Tomáš Karkoška - 605 956 552 - info@supernakup.com - https://www.supernakup.com/reklamace-a-zaruka/

Reklamace, zrušení objednávky & garance spokojenosti

Reklamace zboží


Jednoduchá a rychlá reklamace!

Veškeré reklamace řeším osobně a většina reklamací je prakticky obratem vyřešená! Zapomeňte na složité a zdlouhavé reklamační formuláře a procedury. Prostě mi zavolejte na (+420) 605 956 552 nebo pošlete e-mail na info@supernakup.com a popište problém.Doprava zpět za 0 Kč!

Budete-li posílat zboží zpět k nám (z jakéhokoliv důvodu), poplatky za poštovné Vám uhradím. Zboží je možné vrátit přes Českou Poštu nebo Zásilkovnu (posílejte vždy bez dobírky). Samozřejmě je možné přijít i osobně. Dejte mi vědět a domluvíme se.Doporučuji také mrknout na časté dotazy. Možná zde naleznete svou odpověď. Zejména u renovovaných náplní a samostatných inkoustů se tímto většina reklamací vyřeší.


V případě nesouhlasu s řešením sporu je možné využít mimosoudní cestu (ADR, ODR) viz obchodní podmínky.


Reklamace renovovaných náplní


Nejčastěji řeším reklamaci u renovovaných náplní. I když náplně při renovaci testujeme, občas se bohužel stává, že náplň nefunguje správně. Ovšem není nutné ji hnedka posílat zpět. Cca 80% těchto reklamací vyřeším e-mailem / telefonicky. Po mých radách se Vám obvykle podaří náplň zprovoznit. Nejdříve však musím zjistit, co přesně nefunguje. Níže uvádím postup a řešení nejčastějších potíží. Zkuste to sami a nebo mě kontaktujte a probereme to společně.


Jak postupovat, když náplň netiskne?

 • Zkontrolujte zda máte správné náplně do Vaší tiskárny (chyba se stát může na obou stranách).
 • Mrkněte, zda jste odstranili ochrannou přelepku přes trysky (opravdu kompletně celou, někdy je přelepka modrá a dá se přehlédnout).
 • Pokud jsou kontakty či trysky u náplně špinavé, otřete je papírovou utěrkou / ubrouskem.
 • Pokud tiskárna hlásí nějakou chybovou hlášku, popište mi ji a nebo ještě lépe - vyfoťte ji a pošlete mi ji e-mailem nebo mobilem přes WhatsApp.

  Nejčastěji se vyskytují 2 druhy chybových hlášek. Buď tiskárna hlásí, že dochází inkoust a nebo hlásí, že nemůže rozpoznat vloženou patronu. Hláška o docházejícím inkoustu je v pořádku, neboť při renovaci nejde zresetovat čip. Tuto hlášku je třeba u tiskáren HP ignorovat a u Canonů ji lze deaktivovat podržením blikajícího tlačítka výstražný trojúhelník po dobu cca 20 sekund. V samotné náplni žádné čidlo není, je to pouze teoretický / matematický výpočet od výrobce náplně. Pokud se objeví ta druhá hláška, vypadá to na poškozený čip a náplň Vám vyměníme. V některých případech ani není nutné tu vadnou náplň posílat zpět k nám.

 • V případě, že tiskárna nehlásí žádnou chybovou hlášku a tisk je zkrátka špatný (řádkuje to, vynechává tryska, vyjíždí bílý papír) je vhodné vyzkoušet softwarové čištění náplně a nebo také stačí cca 2 dny počkat. Vložená náplň v tiskárně se může sama pročistit. Pokud nic nepomůže, pak se obvykle domluvíme na zaslání náplně k nám na otestování a zprovoznění / výměnu. Poplatky za poštovné Vám uhradím.Zrušení objednávky & garance spokojenosti


Garance 100% spokojenosti

Garantujeme Vám 100% spokojenost s prodávaným zbožím. Pokud nejste spokojený nebo si nákup rozmyslíte a nebo třeba zjistíte, že jste omylem objednali něco jiného, nebojte se ozvat. Zboží Vám rádi vyměníme, případně Vám vrátíme peníze (včetně poštovného).

Jednoduše mi napište na e-mail info@supernakup.com.


 • Pokuď objednávka nebyla ještě expedována, bude zrušena. Případné zaslané finanční prostředky Vám budou vráceny.

 • Pokuď je již zásilka na cestě, nepřebírejte ji. Případné zaslané finanční prostředky Vám budou vráceny.

 • Již převzaté zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů.
  ( § 53 odst. 7 OZ )
  - Finanční prostředky Vám budou poté vráceny na účet, včetně poštovného.
  - Rozhodnete-li se již převzaté zboží vrátit, napište mi. Sdělím Vám adresu, kam zboží poslat a domluvíme se na finančním vyrovnání.
  - Nikdy nám neposílejte zboží zpět na dobírku. Balíček s dobírkou nebude převzat a vrátí se zpět k Vám. Poštovné za takto zaslaný balíček neproplácíme.

Ozvat se můžete i po 14 dnech, které jsou dané zákonem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitější a vyjdeme Vám vstříc.
Facebook   Twitter   Linkedin